KONST / Litografier / Färglitografi 12023281
nr 1202 3281
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Carmen. Signerad, numrerad 118/350. Motivet: 38x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 10 september 2018
kl 19:04:03
700 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.800 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson